Dům 100

je řadový rodinný dům. V přízemí se nachází předsíň, obývací pokoj spojený s kuchyní menším barovým pultem, kuchyň je plně vybavena. Z kuchyně je možno vyjít na zahrádku, kde je zahradní nábytek a gril, také drobné hračky pro děti. Dále je v přízemí domu technická místnost a WC. V patře jsou dvě prostorné ložnice, jeden menší pokoj s palandami a koupelna s rohovou vanou a WC. V jedné z ložnic se nachází též dětská postýlka a tento pokoj má i balkon, kde je možnost posezení. Tento dům je možno využít pro 6osob, vyjímečně pro 8 osob. Parkovat je možné před domem. Domácí mazlíčky po domluvě přivítáme. WiFI připojení.

Galerie

Dům 107

je řadový rodinný dům. V přízemí je předsíň, obývací pokoj s krbem,spojený s kuchyní, která je vybavena veškerým zařízením. Dále je zde technická místnost a WC. Z kuchyně se vychází na zahrádku s posezením a grilem. V patře jsou dvě ložnice(jedna s balkonem a dětskou postýlkou) koupelna s WC. Dům je pro 4 osoby max. 6osob. Wifi připojení, parkování u domu.

Galerie

Ceník

# Cena
Cena v letním období tj. červen, červenec, srpen 2.400 Kč/apartmán/noc
Cena v zimním období tj. prosinec, leden, únor, březen 2.400Kč/apartmán/noc
Cena na jaře, podzim tj. září, říjen, listopad, duben, květen 1.850 Kč/apartmán/noc
Při rezervaci požadujeme uhradit 50% z ceny pobytu, zbylých 50% nám prosím uhraďte do 10 dnů před příjezdem. Turistické a rekreační poplatky se hradí při příjezdu na místě.
od 23.12.2020 do 1.1.2021 je cena ubytování 3 500,-/noc.